Російська Федерація продовжує перекидати до кордонів України військових і військову техніку. Так в тимчасово окупованому Криму північніше Сімферополя була помічена військова техніка 76-ї дивізії ВДВ ЗС РФ, більш відомої по війні Росії проти України як "псковські десантники".

Таку інформацію оприлюднили на сайті Conflict Intelligence Team (CIT), який займається аналізом оперативної обстановки на основі відкритих даних.

Як уточнили Російські розслідувачі з CIT, ввечері 10 квітня в YouTube з'явилося відео ешелону військової техніки, що проходить через залізничну станцію Нижньогірський на північний схід від Сімферополя і в 150 км від адмінкордону з Херсонською областю.

Зіставивши геолокацію з фото місцевості, CIT прийшли до висновку, що ешелон слідував в північному напрямку. На більшій частині бойових машин зафарбовані бортові номери.

Пізніше відео з'явилося і в інших соцмережах. Зокрема, його виклав користувач під ніком BorkanNva.

"Вчора ввечері на станції Нижньогірське (Крим) на відео був знятий ешелон з військовою технікою, який рухався до кордону з материковою Україною. У складі поїзда видно МТ-ЛБ, БМД-2 і комплекс радіоелектронної боротьби "Борисоглібськ-2". Тактичні номери на автомобілях і БТР приховані", - повідомив BorkanNva.

Техніка на платформах характерна для десантних частин.

Варто відзначити, що 7 квітня, в TikTok виклали відео з Пскова з технікою на платформах. CIT переконані, що там зняли на відео той же ешелон, що і в Криму.

"Кількість поїздів з технікою дивізії дозволяє припустити, що в Крим перекидають значну частину техніки й особового складу дивізії, однак це перший випадок, коли її присутність була помічена північніше Сімферополя", – уточнили розслідувачі.

Популярні новини зараз

Volkswagen відпочиває. Український автолюбитель перетворив Волгу на електрокар-стилягу

Жовтневий сюрприз. Українцям повідомили про зміну тарифів на світло

Дівчину відкинуло аж у кювет. У Києві авто влетіло у зупинку. Шансів вижити не було

Знову надягнемо футболки і шорти. Українцям назвали дату різкого потепління

Показати ще

Також є свідчення про дислокацію російських військових в районі міста Острогозьк Воронезької області (близько 150 км від кордону з Україною).

Раніше "Нyser" писав про те, що СБУ оголосила про багатоетапне антитерористичне навчання в Харківській області, на прикордонних з Росією районах.

Також наш портал повідомляв, Російська Федерація продовжує передислокацію Збройних сил до кордону з Україною.

Нагадуємо, Кравчук розповів, що буде при нападі Росії на Україну.