У мережі з'явився рендер зробленого на сучасний лад класичного українського хетчбека

На довгій дистанції українську автомобільну промисловість складно назвати дуже успішною, однак, вона залишила автолюбителям деяку спадщину, в основному за допомогою машин виробництва ЗАЗ, останньою значущою моделлю якого була "Таврія Нова". Інформаційний портал "Auto 24"показав, як ця машина виглядала була в 2021 році.

Почати варто з того, що" Таврія", перший передньопривідний автомобіль, який почав збиратися на території України, дебютувала в 1988 році. хетчбек припав до смаку автомобілістам, тому через 10 років, в 1998 році "Таврія", можна сказати, отримала серйозний рестайлінг.

На той момент часу Запорізький автозавод вже почав співпрацю з корейськими виробниками, і саме вони і зробили оновлення "Таврії", надавши практично нову модель під назвою Tavria Nova, яка від попередниця відрізнялася трьома сотнями змін. Після цього автомобіль ще 9 років простояв на конвеєрі і припинив випуск тільки в 2007 року. Машина користувалася популярністю, оскільки це, по суті, була одна з найдешевших машин в світі.

Відомий український дизайнер Роман Прядко, який своїми рендерами освіжав, наприклад, дизайн "Запорожця", вирішив осучаснити зовнішність і Tavria Nova. Цей рендер, за великим рахунком, поки тільки тизер-опублікована була тільки ілюстрація в профіль, однак і вона дає зрозуміти, як художник бачить оновлення українського хетчбека.

Так, в дизайні легко можна розглянути класичні обриси класичного дводверного хетчбека, хоча і впадає в очі те, що форма кузова стала більш аеродинамічною. У дизайні залишилися характерні чорні бампери, специфічний кут нахилу лобового скла і багажника, колісних дисків. У той же час, оновлена "Таврія" ніби вживається в роль кросовера, оскільки кліренс зроблений відчутно більший, ніж в оригінальній моделі. Нарешті, на кузові, в порівнянні з оригіналом, з'явилося кілька нових виштамповок.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Німеччині на продаж виставили кабріолет "Волга", що належав маршалу СРСР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі з'явилися фотографії одного з перших випущених "запорожців".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали електрокар на основі класичної "Таврії".