Російський опозиційний політик Дмитро Гудков висловився щодо можливості війни

Досить велика кількість російських громадян не задоволені станом справ, яке склалося у них в країні. Російський опозиційний політик Дмитро Гудков в інтерв'ю українському інформаційному порталу "Апостроф"розповів про це докладніше.

Політик зазначив, що політична система в Російській Федерації почала змінюватися не відразу. Спочатку Володимир Путін прийшов до влади як наступник, і тодішній уряд проводив ефективні адміністративні, податкові та економічні реформи.

Точкою неповернення, коли Путін перейшов червону межу, Гудков назвав справу Ходорковського. Поступово режим Путіна ставав жорсткішим і менш демократичним. У нього вийшло перетворювати Росію в авторитарну державу за рахунок того, що в певний момент відчутно підвищив рівень життя населення, так що коли він почав тиснути на опозицію, не зустрів особливого опору з боку громадськості.

Крім того, Гудков торкнувся питання Криму і конфлікту з Україною. Він заявив, що питання окупації Криму не стало причиною розколу в стані Радикальної російської опозиції, зате стало причиною розколу в сім'ях. Проти приєднання Криму до Росії проголосувало чотири депутати. У той момент часу офіційна статистика показувала, що від 15 до 20% росіян не підтримували військовий конфлікт з Україною.

Зараз же проти такого рішення російського уряду виступила б кількість росіян, порівнянне з населенням України, оскільки вони побачили, які наслідки Російська Федерація отримала за цей крок. Це втрата 500 мільярдів з бюджету, зіпсовані зв'язки з іншими державами, санкції та ізоляція.

Він також зазначив, що велика частина росіян їде воювати на Донбас за гроші. Крім того, згідно з соціологічним опитуванням "Левада-Центру" 62 відсотків опитаних росіян бояться цієї війни.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Білорусі загрожують нові санкції а також відключення від системи SWIFT.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що історія з українською футбольною формою на Євро-2021 отримала продовження.

Також "Hyser" писав, що Володимир Путін відповів на провокаційне запитання журналіста про те, чи вбивця він.