Українцям розповіли, скільки вихідних буде в червні

Відносно недавно українці відпочивали на травневих "канікулах", а тепер їх чекають додаткові вихідні в червні у зв'язку зі святкуванням Дня Конституції України. Це свято щорічно відзначається 28 червня і цей день є вихідним. Про це йдеться в статті 73 Кодексу законів про працю.

У 2021 році День Конституції України припадає на будній день - понеділок. Тому українці зможуть відпочити відразу три дні поспіль: 26, 27 і 28 червня.

Всього в червні українці відпочиватимуть 10 днів. Ще один додатковий вихідний день передбачений у зв'язку зі святкуванням православного свята Трійці. Це свято у 2021 році випадає на неділю, 20 Червня.

Варто відзначити, що День Конституції України - це єдине державне свято, яке було закріплене в Конституції. Це свято відзначається в річницю прийняття Основного Закону народними депутатами. Це сталося 28 червня 1996 року і в цей же день Конституція вступила в силу.

До слова, на даний момент не відомо чи будуть якісь масові заходи на День Конституції. Але президент України Володимир Зеленський пообіцяв з розмахом відсвяткувати 30-річчя незалежності України. Гарант анонсував масштабні військові паради в Києві та Одесі. У столиці планують залучити авіацію ЗСУ. Крім того, буде організовано показ сучасних зразків озброєння і техніки, а закінчитися святкування артилерійським салютом на Трухановому острові. Крім цього в цей день пройде грандіозний концерт українських зірок на НСК Олімпійський.

Раніше портал Hyser повідомляв, що у Верховній Раді хочуть заборонити перенесення робочих днів через свята.

Також наш портал інформував, що українців сповістили про два додаткових вихідних у червні: названі всі дати.

Нагадаємо, що в українському уряді схвалили ініціативу введення нового свята, яке відзначатиметься щорічно 6 вересня.