Співробітники "ПриватБанку" створили петицію, звернену до Президента України Володимира Зеленського. Що вимагають працівники банківської установи?

На сайті президента України з'явилася петиція працівників "Приватбанку", звернена до глави держави. Співробітники банківської установи просять Володимира Зеленського звільнити керівництво банку. Автором звернення став Роман Наконечний. Він висунув такі вимоги:

  • звільнити та сформувати новий склад правління та Наглядової ради Приватбанку, посилити участь держави в управлінні фінустановою;
  • скликати нараду за участю повноважних представників президента, Кабміну, керівництва Приватбанку та ініціативної групи співробітників банку для обговорення та вирішення системних проблем у роботі та реалізації прийнятих рішень.

У петиції наголошується, що йде масове скорочення регіональних відділень «ПриватБанку», які замасковані під фіктивну реорганізацію. При цьому керівництво банку ухиляється від підписання колективного договору та ігнорує поради профспілок. Автор звернення вважає, що корумповане і неефективне керівництво призвело до зниження рівня обслуговування і клієнтоорієнтування фінустанови.

За даними, зазначеними в петиції, витрати на зарплати, премії та утримання правління і наглядової ради Приватбанку рівні бюджету невеликого міста.

На момент підготовки цієї статті петиція, опублікована 10 червня, набрала 460 підписів з 25 тисяч необхідних для її розгляду. Збір підписів пд цим зверненням триватиме ще 87 днів.

Як повідомлялося раніше, боржників в Україні попередили про суворе покарання. Будуть відбирати все, аж до одягу.

Hyser також писав, що у Пенсійному фонді України розповіли, як "замовити" надбавку до пенсії. Що для цього потрібно зробити?