У мережі з'явилася кумедна карикатура на Володимира Путіна і Джо Байдена

У середу, 16 червня в Женеві пройшла зустріч лідера США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна. Переговори тривали кілька годин. Сторони обговорили низку питань, зокрема ситуацію на Донбасі та ув'язнення опозиціонера Навального. Після зустрічі в мережі з'явилася кумедна карикатура, який показали "хімію" між лідерами двох країн. Її опублікувала користувач twitter Олена Щербакова.

На карикатурі зображені Володимир Путін і Джо Байден обидва сидять по різні боки столу. У цей час біля глави Кремля встановлена хімічна установка, на якій готується отрута "новачок".

"Путін, Байден і «виникла між ними особиста хімія» : Британський, так би мовити, гумор", - йдеться в підписі до карикатури.

Варто відзначити, що ще до зустрічі президентів США і Росії між ними були вже досить "натягнуті" відносини. Джо Байден в інтерв'ю американському виданню відкрито заявив, що вважає Володимира Путіна вбивцею. У свою чергу глава Кремля відреагував, на цю заяву, але вельми своєрідно. Він відповів президенту США в стилі дитячої дражнилки:"хто як обзивається, той сам так називається". Тоді в мережі з'явилася величезна кількість жартів на цю тему.

Але як тільки жарти на цю тему стихли, Володимир Путін видав ще один перл. Напередодні зустрічі з Байденом Путін дав інтерв'ю американському телеканалу в ході якого знову використовував дитячу дражнилку. У мережі припустили, що російський президент почав використовувати дітей в якості спічрайтерів.

Раніше портал Hyser повідомляв, що істерику росіян щодо гасла "Героям слава" висміяли красномовними кадрами.

Також наш портал інформував, що президент Росії Володимир Путін осоромився через уявні ракети НАТО в Україні.

Нагадаємо, що історики зруйнували улюблений міф Володимира Путіна про українців.