З'їзд партії "Єдиної Росії" завжди значуща подія в політичному житті країни. Ще б пак, саме ця політична сила має найширше представництво в парламенті зараз. Однак, Володимир Путін розраховує, що його партія доб'ється перемоги на виборах і у вересні 2021 року, підтвердивши таким чином своє лідерство.

Стало відомо, хто поведе "Єдину Росію" на вибори.

Президент Володимир Путін у першій п'ятірці зупинився на списку з різнопланових кандидатів. Так, озвучені були такі імена:

  • Міністр оборони Сергія Шойгу - це армія, відставні військові, ветерани, силовики в широкому сенсі слова;
  • глава МЗС Сергій Лавров-людина, що протистоїть заходу;
  • головний лікар лікарні в Комунарці Денис Проценко;
  • уповноважена з прав дитини Ганна Кузнєцова-багатодітна мати, яка сповідує консервативні цінності;
  • співголова штабу ОНФ Олена Шмельова, яка представляє освіту і громадянське суспільство.

Цікаво, що ТОП-5 списку сформував президент Росії Володимир Путін, а не її формальний голова Медведєв. Можливо, це пов'язано з тим, що у Травневому рейтингу довіри ВЦВГД рейтинг голови партії встановив антирекорд, оскільки про недовіру до політика заявили 66,6% респондентів. Саме з цієї причини рейтинг єдиноросів зараз найнижчий перед Федеральними виборами за всю її електоральну історію.

"На мій погляд, цей список, перша п'ятірка, повинен виглядати так, щоб там були і люди, які давно в політиці, у нас прийнято називати їх політичними важкоатлетами, однак і люди відносно нові", — роз'яснив Путін власний вибір.

До слова, 99% партійців дізналися про те, хто очолить "Єдину Росію" на виборах, лише вранці, коли приїхали на з'їзд. І, схоже, для Медведєва відсутність його персони в числі лідерів, стало теж несподіванкою.

Так, один з учасників зборів заявив, що Дмитро Медведєв на з'їзді "перебував, м'яко кажучи, в неважливому настрої, неозброєним оком це читалося в його виразі обличчя".

Раніше Hyser писав, що 10 червня на 69 - му році життя померла депутат Держдуми Лариса Шойгу-сестра Міністра оборони Сергія Шойгу.

Також наш портал повідомляв, що актор театру і кіно Дмитро Пєвцов зібрався до Держдуми в якості незалежного кандидата.

Популярні новини зараз

Стосується всіх вересневих виплат. ПФУ попередив українців

Volkswagen відпочиває. Український автолюбитель перетворив Волгу на електрокар-стилягу

Готуємося до першого снігу: синоптики попередили українців

Дівчину відкинуло аж у кювет. У Києві авто влетіло у зупинку. Шансів вижити не було

Показати ще

Нагадавши, Лукашенко поставив ультиматум Зеленському.