Українців попередили про те, що в найближчі кілька років частина професій " вимре"

До 2030 року в Україні стануть непотрібними і зникнуть одночасно кілька сьогодні популярних професій, таких як вантажники, фасувальники і касир. Одночасно з тим, деякі професії, наприклад, бухгалтер, але зникнуть, але серйозно поміняються. Про це повідомляє iнформаційний портал "OBOZREVATEL".

У дослідженні Центру "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності" говориться, що через 10 років подібна тенденція очікується по всьому світу, що означатиме закриття до 800 мільйонів робочих місць.

Повідомляється, що в першу чергу втратять роботу ті люди, чия робота полягає у виконанні рутинних і монотонних завдань, а також низькокваліфіковані співробітники, такі як вантажники, фасувальники і так далі.

Крім цього, в Україні повністю поміняються такі спеціальності як аудитор, бухгалтер, юрист, бухгалтер, економіст, турагент, секретар, ріелтор, працівник колл-центру, спортивний коментатор, водій, агроном і співробітник конвеєра.

Природно, подібні зміни в першу чергу пов'язані з тим, що на сьогоднішній день Інформаційні технології розвиваються семимильними кроками і поступово проникають в усі куточки і сфери людського життя, в зв'язку з чим нові вимоги до навичок будуть поєднувати в собі технології і креатив. У дослідженні також наголошується, що сильніше будуть цінуватися люди, що володіють "м'якими навичками", тобто здатні ефективно взаємодіяти в команді.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що уряд обіцяє відчутно підвищити мінімальну заробітну плату в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почалися серйозні перевірки компетентності державних службовців.

Також "Hyser" писав, що у Пенсійному фонді зробили важливу заяву для працюючих пенсіонерів.