Знаменитий і всіма улюблений серіал "Свати" тепер показують українською мовою. Люди відреагували на ці зміни по-різному, але, здається більшості українців це не припало до душі.

Про це повідомляє портал "obozrevatel"

Всіма улюблений серіал "Свати", якому вже багато років, переклали українською мовою і почали показувати по телебаченню. Багато українців незадоволені таким поворотом подій, так як це абсолютно незвично для їх слуху.

У соціальній мережі люди по-різному відреагували на таку ситуацію, і залишили чимало відгуків про несподівану для них зміну.

"Підкажіть, хто озвучує Мітяя? Голос дуже знайомий))", "я, очікувала, всього, але щоб "Свати" перевели на українську, ну це вже через край, хто цю нісенітницю буде дивитися? Ну вже зовсім загубилися з українською мовою.", "Я балдію від перекладу на українську "Чудовий вік",але "Свати" -це жах, Пропала родзинка і колорит, видно, що робилося поспіхом", "Це дійсно жах, як так можна спаклюжити хороший серіал, напевно хочуть щоб ніхто не дивився телебачення, так хотілось дивитись улюблений серіал, будемо шукати на просторах інтернету мовою оригіналу . Дійсно образливо...",- відгукуються українці про зміни в їхньому улюбленому серіалі.

Варто відзначити, що в липні місяці в силу вступив законопроект про рідну українську мову, який зобов'язує людей більше спілкуватися українською. Відомо, що на всіх ярмарках, виставках, концертах, розважальних шоу і телепередачах зобов'язана бути виключно українська мова. Навіть наші артисти тепер повинні співати українською, а всі фільми і серіали перекладені рідною мовою.

Багато жителів України звикли дивитися фільми і улюблені серіали по телебаченню російською мовою. Тепер же, з 16 липня 2021 року, коли застосували закон про українську мову, їм доведеться адаптуватися до таких змін. Більшість українців дивляться улюблені серіали і кіно через інтернет, але є любителі телевізорів, яким потрібно звикнути до таких змін.

Нагадаємо, що у Києві напали на чоловіка, який спілкувався українською мовою.

Як раніше повідомляв портал " Hyser", Медведчук розповів, як бачить майбутнє України.

Також портал "Hyser" писав, що в Україні набув чинності закон про українську мову.