Одна з найпопулярніших пар сучасного російського шоу-бізнесу Валерій Меладзе і Альбіна Джанабаєва опублікували в соцмережі новий цікавий відеозвіт про своє зоряне життя.

Знаменита пара нерідко радує фанатів публікаціями про те, як вони проводять час в домашній обстановці і як справляються з роллю новоспечених батьків. Як відомо, навесні Альбіна Джанабаєва народила дружину дочку, яку назвали Агатою.

Так, в новій публікації виконавиця і її коханий постали під час відпочинку на пляжі. Вокалістка пояснила: "Цілий день йде дощ. Сонця немає, зате є гроза, грім. На вулиці немає дітей, тільки жаби квакають і щасливі молоді батьки отримали хвилинку, щоб вибратися з дому і насолодитися влітку».

У коментарях до посту фоловери оцінили почуття гумору і зовнішній вигляд знаменитих артистів: "Такі справжні! Щастя вам, вашим діткам і близьким 🙏🙏🙏♥️♥️♥️", "Кайф! Ви суперська пара і відмінна сім'я! 😍 😍 😍 ", "Прям такі щасливі, аж "бісіть"😂 😂 😂 😂".

Але не обійшлося і без критичних зауважень з боку тих, кому зіркове подружжя здалося стомленим і постарілим: "Молоді батьки... 😮 🙈 👎 ", "Щасливі батьки? (((((", "Якось старі для молодих батьків 😂".

Також деяких передплатників обурило те, що музикант демонструє особисте щастя, але при цьому в минулому кинув дружину заради нинішньої обраниці: "А що, хіба щастя є, коли дружину кинув?".

Як відомо, у Валерія Меладзе і Альбіни Джанабаєвої всього троє дітей - сини Лука і Костянтин, а також новонароджена дочка Агата. А від попереднього шлюбу у музиканта є ще троє дочок.

Раніше "Hyser" писав про те, що Анну Седокову втягнули в скандал з Костянтином Меладзе.

Також наш портал розповів про те, що Валерій Меладзе пояснив, як ставиться до багатого життя.

Нагадуємо, що Оля Полякова потужно атакувала братів Меладзе і відповіла на образи на свою адресу.