Володимир Зеленський підписав важливий закон, який Росія не оцінить

Глава держави Володимир Зеленський підписав раніше анонсований закон про корінні народи. Зазначається, що документом визнаються представницькі органи корінних народів. Про це йдеться в повідомленні пресслужби офісу Президента.

Згідно з документом відтепер суспільство, що сформувалося на території Криму, вважається корінним народом. У їх число входять кримські татари, караїми й кримчаки. Крім того, корінним народам надається право на самовизначення у складі України й політичний статус в рамках законодавства.

Також корінні народи наділяються правом на повне володіння всіма правами людини та основними свободами.

Варто відзначити, що підписання цього Закону Зеленським, швидше за все "не порадує" керівництво Кремля. Раніше, коли глава держави тільки подав законопроєкт в Раду, Росія вибухнула обуреннями і навіть поскаржилася в Європейський союз. Тоді в Кремлі обурилися тим, що в документі немає мови про росіян і заявили, що законопроєкт нібито ображає історичну пам'ять.

До слова, на окупованому півострові проживає кілька корінних народів, зокрема кримські татари, караїми та кримчаки. З приходом Росії в Крим їх право почали активно порушуватися і ігноруватися новими "владою". Тому Володимир Зеленський вирішив видати закон, який дозволить на законодавчому рівні розширити правовий статус корінних народів.

Раніше портал Hyser повідомляв, що Володимир Зеленський терміново скликає парламент для обговорення слизької теми.

Також наш портал інформував, що у Кремлі розповіли, чому Володимир Путін уникає зустрічі з Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, що глава РФ Володимир Путін придумав хитрий план, який допоможе "насолити" Володимиру Зеленському.