У період карантину шахраї активізувалися найбільш яскраво і кількість звернень в Приватбанк досягло макисмума.

Так, стало відомо про нову схему крадіжки особистих коштів українців, пише "КП в Україні".

У пресслужбі банку повідомили, що Служба безпеки держустанови виявила нову схему, яка використовує зареєстрований невідомими особами в США сайт https://p-invest.site і незаконно використовує логотип і айдентику банку.

У відділі кібербезпеки повідомили, що це абсолютно шахрайський сайт, так як незаконно використовує айдентику банку та інших юридичних осіб.

Зловмисники заманюють "клієнтів" за допомогою схеми, згідно з якою у них буде високий дохід. Дану схему використовують в основному в шахрайській фінансовій піраміді.

Схема містить односторонній канал зв'язку. Це означає, що після того, як людина заповнить форму, з ним самостійно виходить на зв'язок оператор шахрайського центру.

Нагадаємо, що раніше українці скаржилися, що з їх карт пропадають грошові кошти, причому це відбувається без запиту пароля і будь-яких SMS з підтвердженням операцій.

Представники банку вважають, що це українці самі прив'язали свої карти і не помітили цього. Однак українці запевняють, що не грають в азартні тгри з телефону - особливо це стосується власників кнопкових телефонів.

Заступник голови "ЕМА" Олеся Данильченко каже, що враховуючи, що такі операції не передбачають підтвердження за допомогою SMS, повернути кошти буде вкрай складно.

Ще один представник Приватбанку каже, що розбиратися з кожним випадком потрібно окремо. У таких випадках немає ніякої закономірності і часом люди, дійсно, самі того не помічаючи, прив'язують карти до ігор.

Раніше Hyser писав чому не можна повертати помилково переведені з картки на картку кошти.

Також Hyser повідомляв, що шахраї використовують банківські термінали для обману довірливих громадян.

Популярні новини зараз

Мільйонер з дитинства: Потап зробив недитячий подарунок своєму синові. Екс-дружина назвала його "прикольним"

Зима прийшла, не постукавши. У ще одній області України випав сніг. Яскраві фото

Вже навіть не «жовта» зона: над якими регіонами України нависла серйозна загроза

Почнуть із Чорного моря: Зеленський звернувся до НАТО за допомогою. Все-таки наважився

Показати ще

Нагадаємо, що популярний український банк може блокувати рахунки клієнтів навіть через малозначну помилку.