У мережі показали "Жигулі" який точно буде виділятися в дорожньому потоці

Радянський автопром, особливо модельний ряд "Жигулі", мабуть, частіше за інших машин піддається "колгоспному" тюнінгу, однак, іноді навіть подібні тюнінги здатні дивувати своєю неординарністю. Фотографію подібних "Жигулів" в соціальній мережі Instagram опублікував користувач " chistojiguliog".

Ні для кого не секрет, що часто в процесі стайлінгу власники автомобіля самостійно створюють деякі елементи кузова, щоб, наприклад, надати своєму транспортному засобу більш спортивний або брутальний вигляд. Правда, робиться це зазвичай зі склопластику, але для власника цих "Жигулів" це, судячи з усього, було занадто просто, і тому новий кузов для свого автомобіля він зробив з дерева.

Ні про яке витонченості або аеродинаміці з подібний дизайном кузова, звичайно, мови не йде, більш того, не зовсім зрозуміло, наскільки зручно взагалі залазити в салон автомобіля, з урахуванням того, що ніяких очевидних дверей у нього немає, та й фара у машини, загалом, всього одна. Проте, автор, судячи з усього, абсолютно всім задоволений.

Швидше за все, поставити на облік автомобіль з подібним кузовом, в якому, більш того, навіть лобове скло відсутнє, а його функції виконує металева решітка, проте, судячи з того, що номерів на машині немає, автор проекту їздить на своєму творінні десь далеко від погляду правоохоронних органів.

Коментатори в мережі до такого стайлінгу радянської класики поставилися з гумором:" Лаком покрити - щоб не згнила"; " в ПТС колір дерев'яний?"; "Нагадало машину як у Фреда Флінстоуна", — жартують користувачі Instagram.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у столиці користувачі мережі помітили "Таврію" на німецьких номерах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали незвичайний "Запорожець", пристосований для відпочинку на природі.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, що вартість автомобільного газу б'є всі рекорди.