У Мінсоцполітики анонсували новацію щодо виплат

Глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна заявила, що з 1 жовтня поточного року адресні виплати отримуватимуть пенсіонери досягли 75-річного віку. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства.

Марина Лазебна нагадала, що ще у 2019, коли Володимир Зеленський тільки зайняв посаду глави держави, він пообіцяв, що пенсії для літніх громадян будуть поступово зростати. Підвищувати виплати вирішили від самих літніх до більш молодших українців.

Міністр зазначила, що ініціатива президента досі актуальна і буде продовжена. Так, з 1 жовтня 2021 року пенсіонери віком від 75 років отримуватимуть адресні виплати. На даний момент мінімальні пенсійні виплати для цієї вікової категорії становлять 2100 гривень, а з жовтня складати вже - 2500 гривень.

Крім того, в уряді працюють над тим, щоб незабаром президентську програму по захисту літніх людей поповнила ще одна категорія пенсіонерів - від 70 років. Глава Мінсоцполітики додала, що на цьому уряд не зупиниться і буде далі прикладати всі зусилля для підвищення стандартів соцзахисту громадян з тривалим страховим стажем.

До слова, раніше стало відомо, в яких регіонах України отримують найвищі пенсії. Так, згідно з даними найбільш "багатими" можна назвати київських пенсіонерів, де розмір середньої пенсії становить 5 117 гривень. Донецька і Луганська області на другому і третьому місці з середніми пенсіями 4921 і 4564 гривні відповідно. Найнижча середня пенсія зафіксована в Тернопільській області і становить всього 2927 гривні.

Раніше портал Hyser повідомляв, що у Пенсійному фонді звернулися до працюючих пенсіонерів з важливою заявою.

Також наш портал інформував, що у 2021 році пенсії підвищать ще двічі.

Нагадаємо, що українцям пообіцяли значні доплати до пенсій.