Українців запрошують до Антарктиди з зарплатою 54 тисячі гривень.

В Україні розпочався конкурс у 27 антарктичну експедицію. Всі бажаючі можуть подати заявку до 3 вересня включно. Варто відзначити, що вимоги не настільки суворі.

Потрібне оголошення було розміщено на сайті Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ) сьогодні, 19 липня 2021 року.

Вчених запрошують на станцію "Академік Вернадський".

"Цього року чекаємо більше заявок на конкурс від кандидатів і кадидаток, адже, по-перше, восени минулого року уряд істотно збільшив зарплату для наших полярників, в середньому до 54 тис. грн на місяць і тепер в Антарктиду можна їхати не тільки за неймовірними враженнями, а, по-друге, саме 27-а експедиція вперше за останні 20 років відправиться на станцію на власному науково-дослідному криголамі!",- зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Нагадаємо, кошти на покупку криголама були виділені урядом ще 7 липня. Вже 14 липня були узгоджені всі формальності з купівлі криголама і процес був запущений. Тому це унікальна можливість для дослідників першими опинитися на такому кораблі.

У команду шукають різних людей, переважно вчених основних трьох напрямків. Також потрібні люди, які будуть забезпечувати всі умови проживання для команди. В першу чергу це лікар, кухар і технічний персонал.

Важливо, щоб кандидат не мав ніяких хронічних захворювань, тому що умови проживання будуть важкими по клімату. Відразу до заявки потрібно прикріпити свою медичну карту. Також важливо знати іноземну мову, бути комунікабельним і неконфліктним. Всі подані заявки будуть розглянуті комісією.

Раніше Hyser писав про те, що Іспанія стала активно заманювати працівників до себе.

Також писали, що в Україні планують збільшити заробітні плати.

Нагадаємо, що вже через пару років українці зможуть самі відкладати собі на пенсію.

Популярні новини зараз

У водіїв очі розбігаються: в Україні показали експортний ЗАЗ «Ялта». Аж блищить

Аж 30 дітлахів. У Польщі автобус з малечею злетів у кювет. Фото резонансної НП

Жовтневий сюрприз. Українцям повідомили про зміну тарифів на світло

Під загрозою 6 областей України. Тука розкрив новий план Путіна

Показати ще