Ведуча показала себе в рожевому купальнику і розповіла про улюблений напій.

Ведуча Леся Нікітюк зараз перебуває на відпочинку і не упускає можливості показати себе перед шанувальниками у відвертих нарядах. На цей раз на сторінці в соціальній мережі вона продемонструвала свій рожевий купальник, який відмінно підкреслив всі вигини її фігури. Позувала ведуча навпроти закладу, який співзвучний з її прізвищем.

У підписі до фото Леся вирішила пожартувати і процитувала слова російського репера Джигана про відпочинок. Також вона розповіла про те, що чекає, коли їй принесуть пиво. По всій видимості, саме цей алкогольний напій любить ведуча. Ну і раз назва готелю співзвучна з її прізвищем, то Нікітюк не втрималася і пожартувала, що за час відпочинку встигла навіть готель собі прикупити.

"Прикупила готель.. поки на розслабоні, на Чілі коротше, зараз пивка принесуть! Літо...😎", - пожартувала ведуча в підписі до фото.

У коментарях користувачі Мережі оцінили не тільки гумор від Лесі, а й її зовнішній вигляд. Особливий акцент був зроблений на її ногах.

"Де в неї закінчуються ноги?😍😍😍 крута Лєся-здеся))), Ніхрена собі то де в Хмельницьку?😂, Таке виправила назву готеля, молодець а то написали з помилкою😂, 👏маладєц😂 😂 😂, а ноги які! ноги!!!😍😍😍😍, Як лялька Барбі! Мені ви шалено подобаєтеся. Дівчина-вогонь!🔥🔥🔥, 😂 😂 👍 ой рідкий хлібець...🙈, 😂 😂 😂 вітаю з покупкою власного пляжу!!! Леся, Ваш пост прям підняв настрій !!!🔥, Лесю а що це назва з помилкою, чи у Вас нове призвіще?😂, Леся, а де купила😍 😍 😍 😂 😂", - написали користувачі мережі.

Раніше Hyser писав про те, що співак Монатік показав провокаційні фото з двома блондинками.

Також писали, що співачка Тіна Кароль була помічена в компанії двох дівчат.

Нагадаємо, що Дорофєєва шокувала своїм образом перед Осадчою.