В Україні збільшується кількість заражених небезпечним захворюванням, яке з'явилося в країні відносно недавно. Днями в Києві раптово помер перший пацієнт, який заразився небезпечним штамом злісного коронавірусу під назвою "Дельта".

Про це повідомляє портал "РБК-Україна"

Більше 1 року тому весь світ накрило небезпечне злісне захворювання, яке буквально за кілька місяців захопило весь світ. Коронавірус завдав величезну кількість збитку населенню, він забрав життя мільйонів людей по всьому світу і позбавив людей нормального життя.

Коли тільки з'явився перший випадок коронавірусу, люди це не сприймали настільки серйозно. Але місцева влада відразу ж почала вводити масовий карантин, щоб зупинити поширення захворювання. Але цей карантин не врятував, оскільки кількість хворих постійно зростала.

Коронавірус
Коронавірус

Через деякий час коронавірус дістався і до України, де зафіксували величезну кількість випадків. Він забрав багато життів і перевернув свідомість українців, які бояться його. У МОЗ відразу ж надали правила безпеки, яких потрібно дотримуватися.

Не так давно стало відомо про те, що в країну дістався новий штам коронавірусу "Дельта". Вже повідомлялося про те, що небезпечним штамом заразилися шестеро осіб, які лежать зараз в Олександрівській лікарні.

Коронавірус
Коронавірус

А зараз відомо про те, що в Києві, де багато заражених коронавірусом, помер перший пацієнт зі штамом. Повідомляється, що чотири з шістьох пацієнтів приїхали до Києва з Російської Федерації, де вперше був зафіксований небезпечний штам коронавірусу.

Нагадаємо, що у Великобританії фахівці виявили небезпечний штам коронавірусу, який давним-давно заполонив весь світ і перевернув життя населення.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українців попередили, що в країні знову збільшиться кількість хворих коронавірусом, від якого знатно втомилися люди.

Також портал "Hyser" писав, що лікар Вадим Арістов попередив українців про новий штам коронавірусу "Дельта", який прийшов в країну з Росії.

Популярні новини зараз

Траур в Росії: велика група туристів замерзла на Ельбрусі. Додому вже не повернуться

Тікайте від дерев та ховайте авто. Українців попередили про стихію

Мільйонер з дитинства: Потап зробив недитячий подарунок своєму синові. Екс-дружина назвала його "прикольним"

«Інфаркт на ногах»: названо приховані симптоми відриву тромба

Показати ще