Лікарі розповіли про користь жовтих овочів

Овочі є незамінним пунктом в раціоні кожної людини, оскільки насичують організм вітамінами та іншими корисними речовини. Лікарі відзначають, що особливу енергію і користь несуть овочі жовтого кольору. Чим вони корисні для організму, пише портал changeua.

Лікарі відзначають, що овочі жовтого кольору є джерелом вітаміну С, який необхідний для підвищення захисних функцій імунної системи, нормалізації нервової системи, роботи ендокринної системи, а також сприяє засвоєнню заліза. Також вони багаті на каротиноїди. Бета-каротин і бета-криптоксантин зміцнюють зір, надають пружності шкіри, також покращують травлення і роблять позитивний вплив на дихальну систему.

Вживання овочів жовтого кольору корисно для людей будь-якого віку і особливо вагітним жінкам. Лікарі відзначають, що овочі цього кольору багаті на флавоноїди, які захищають організм від злоякісних утворень і серцевих захворювань.

Так, фахівці назвали найкорисніші жовті овочі, які варто додати в раціон.

Морква - стане не тільки хорошим перекусом, але і допоможе при легеневих захворюваннях, допоможе при проблемах з нирками, а також диханням. Морквяний сік допомагає організму від шлаків і покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

Жовті помідори - справжнє джерело вітамінів. Даний овоч має безліч властивостей, які важко переоцінити. Зокрема жовті помідори можуть захистити від деяких видів раку, а також підтримати здоров'я серцево-судинної системи.

Жовтий перець - корисний для судин, а також здатний прискорити ріст волосся, зміцнити зір і омолодити шкіру. І все це завдяки вітамінам С, Р і А, якими багатий даний овоч.

Раніше портал Hyser повідомляв, що лікарі назвали популярний ранковий напій, який робить кістки небезпечно крихкими.

Також наш портал інформував, що медики назвали найпоширеніші причини стрибків цукру в крові.

Нагадаємо, що фахівці назвали прості способи знизити високий рівень холестерину.