Режисер Роман Балаян розповів про нову роботу й обурився ситуацією в країні

Відомий український режисер Роман Балаян розповів про свою першу за багато років стрічку "Ми є. Ми поруч", яка вперше в його кар'єрі була знята українською мовою. Режисер відповів важливі питання, зокрема про підтримку кінематографа з боку держави та звернувся до українців з приводу війна. Своє інтерв'ю він дав в ефірі Радіо НВ.

Інтерв'юер запитав у Романа Балаяна, як він ставиться до того, що держава не просто підтримує вітчизняний кінематограф, а визначає які кінокартини підтримати і зараз найчастіше це патріотичне кіно.

Режисер зізнався, що під час того, як працював над мелодрамою "Ми є. Ми поруч" його намагалися дорікнути в тому, що в країні йде війна, а він знімає кіно "про щось". Він зазначив, що художник повинен творити, а не йти на поводу. Також він додав, що війну у своїй стрічці він також показав, але не так як того хотіли деякі особи.

Роман Балаян обурився тим, що в країні йде війна, але при цьому у всіх містах веселяться і не вводиться воєнний стан.

"Якщо ви вважаєте, що йде війна, то Якого біса я веселюся в цьому місті весь час і всі інші? Чому ви не оголошуєте воєнний стан? Там гинуть люди щодня, ви це підкреслюєте. Так я не можу про це знімати. А зняти "як вам не соромно?",- заявив Балаян.

Раніше портал Hyser повідомляв, що головний мандрівник країни і телеведучий Дмитро Комаров розповів про втрату друга в авіакатастрофі на Прикарпатті.

Також наш портал інформував, що фанатів "Сватів" довели до сліз змінами в серіалі.

Нагадаємо, що Тіна Кароль зізналася, що її недавній виступ ледь не закінчився трагедією.