У Міністерстві соціальної політики попередили українців про плани на підвищення пенсій

Останнім часом український уряд активно ділиться з населенням планами щодо підвищень соціальних виплат. Так, наприклад, в 2022 році український уряд, крім того, що введе доплати до виплат пенсіонер у віці старше 70 і 75 років, збирається в кілька разів підвищити і інші види пенсій. На офіційному порталі Міністерства соціальної політики України був опублікований цілий план з підвищення пенсій.

Так, наприклад, з 1 січня Мінсоцполітики підвищить пенсії людям з інвалідністю з числа тих, які відносяться до ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Через кілька місяців, з 1 березня, відбудеться планова індексація пенсійних виплат, яка торкнеться близько 10 мільйонів українських пенсіонерів, а також будуть проіндексовані доплат до виплат пенсіонерів старше 75 і 80 років.

Після цього, 1 червня і 1 липня уряд зробить перерахунок пенсійних виплат через підвищення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.майже під кінець року, з 1 жовтня, в Україні відбудеться перерахунок мінімальної пенсії за віком, а також можливе підвищення рівня мінімальної зарплати.

Варто відзначити, що подібний календар підвищення пенсійних виплат є тільки ініціативою, яку будуть розглядати і враховувати при прийнятті державного бюджету на прийдешній рік.

У Міністерстві соціальної політики заявили, що ці пропозиції, а також факт того, що в парламенті прийняли урядовий законопроект №4668 дозволять вперше з 2014 року охопити всі групи пенсіонерів, приділяючи особливу увагу найбільш вразливим групам пенсіонерів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Мінсоцполітики розповіли, скільки грошей отримуватимуть пенсіонери.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в уряді заявили про серйозні перевірки щодо зарплат у конвертах.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, наскільки сильно зросли пенсії після недавнього підвищення.